Při nákupu v hodnotě 699Kč obdržíte slevu 10% na další nákup. Váš Olival
Tip

MAGNESIUM OLEJ 100ml

Neohodnoceno

Poskytuje okamžitou úlevu napjatým a unaveným svalům.

Vysoce koncentrovaný roztok chloridu hořečnatého je ideální k  masáži kůže, kloubů a svalů. Ideálně aplikujte po různých sportovních aktivitách. 


  • (>5 ks) Skladem
    Můžeme doručit do: 4.4.2023
259 Kč
Kategorie: TĚLO
POPIS:: Poskytuje okamžitou úlevu napjatým a unaveným svalům. Vysoce koncentrovaný roztok chloridu hořečnatého je ideální k  masáži kůže, kloubů a svalů. Ideálně aplikujte po různých sportovních aktivitách.
POUŽITÍ:: tiskem pumpičky vytlačte olej na požadované místo a lehkými krouživými pohyby jej rozetřete. Doporučené použití je 12 stlačení pumpičky denně. Olej je určen pouze k zevnímu užití. Vyvarujte se kontaktu se sliznicí a otevřenými ranami.Není určeno dětem do 6let.
 

POUŽITÍ: Stiskem pumpičky vytlačte olej na požadované místo a lehkými krouživými pohyby jej rozetřete.

Doporučené použití je 12 stlačení pumpičky denně, 15 minut po aplikaci můžete pokožku jemně opláchnout vodou.

Olej používejte také jako doplněk ke koupelím nohou nebo těla.

 

VAROVÁNÍ: Olej je určen pouze k zevnímu užití. Vyvarujte se kontaktu se sliznicí a otevřenými ranami. V případě podráždění, přestaňte používat. Uchovávejte při pokojové teplotě, mimo dosah dětí. Není určeno dětem do 6let.

 

SLOŽENÍ: Aqua, Magnesium Chloride, Glycerin, Propylene Glycol, Aloe Barbadensis Leaf Juice, Phenoxyethanol, Ethylhexylglycerin, Citric Acid, Potassium Sorbate, Sodium Benzoate.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: